Jestem z Gdańska Wypracuj Przyszłość

Aktualne oferty (1)

Menadżer – Kierownik Zmiany

5 miejsc
Fundator:

TWINSTAR A. Jakubowski Restauracje McDonald`s

TWINSTAR Arkadiusz Jakubowski Restauracje McDonald`s80-320 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 527

O staż może ubiegać się:
  • Pełnoletni uczeń lub absolwent technikum
  • Student lub absolwent uczelni wyższej
Wymagany profil wykształcenia:

brak wymagań

Wymagane umiejętności:
  • Word
  • Excel
  • Windows
Wymagania dodatkowe:

brak

Uwaga! Do złozenia oferty konieczne jest rozwiązanie nazstępujacego zadania:

Restauracje McDonald's w Gdańsku i Sopocie prowadzą rekrutację na stanowisko - Menadżer / Kierownik Zmiany w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.
Jeśli:
• jesteś pełnoletni (w każdym przedziale wiekowym)
• posiadasz dużo pozytywnej energii i masz wiele pomysłów
• wierzysz w swoje możliwości i wyznaczasz sobie ambitne cele
• jesteś otwarty i komunikatywny oraz lubisz pracować z ludźmi
• szybko wdrażasz się w nowe obowiązki i posiadasz umiejętność pracy w zespole
• masz poczucie humoru i uśmiech na twarzy a przy tym jesteś pozytywnie zakręcony
to trafiłeś na ofertę skierowaną właśnie do Ciebie!

Oferujemy:
• umowę o pracę - bez okresu próbnego!
• pewne wynagrodzenie - zawsze na czas
• stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży
• elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
• rozwinięty system szkoleń z możliwością rozwoju i awansu zawodowego
• prace w przyjaznej atmosferze
• premie i nagrody za dobre wyniki pracy
• atrakcyjny pakiet benefitów (karty MultiSport, zniżki na posiłki pracownicze)

Obowiązki:

• zarządzanie restauracją lub obszarem restauracji i koordynowanie pracy podległych pracowników,
• ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie,
• odpowiedzialność za przestrzeganie i nadzorowanie przestrzegania procedur operacyjnych, personalnych,
szkoleniowych, bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
• wprowadzanie danych, ich weryfikacja i sporządzanie raportów,
• obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji – w razie potrzeby

Postaw na swój rozwój - to Ty decydujesz jak wysoko chcesz się piąć po szczeblach kariery!

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.