Lista ofert

Staż w biurze projektowym w branży morskiej

Wyślij zgłoszenie
Do złożenia aplikacji potrzebujesz konta. Załóż je albo Zaloguj się.
Fundator
GLOBAL MARITIME Sp. z o.o.
81-336 Gdynia, ul. Czechosławcka 3
O Fundatorze
www.globalmaritime.com
O staż może ubiegać się
  • Student lub absolwent uczelni wyższej
Wymagany profil wykształcenia
  • 3 rok studiów
  • Uczelnia: Politechnika Gdańska
  • Kierunek: Elektrotechnika, EiT, Mechatronika, Automatyka i Robotyka
Wymagane umiejętnosci
  • jęz. angielski: bardzo dobry
  • Word
  • Excel
  • Power Point
  • mieszany

Do naszego biura w Gdyni poszukujemy studentów ostatniego semestru do działu projektowania elektrycznego, którzy zajmą się projektowaniem elektrycznym systemów okrętowych oraz udziałem w szczegółowych analizach i przeglądach dynamicznego pozycjonowania statków i systemów offshore.

Zadania:
• Wykonywanie dokumentacji projektowej i technicznej z zakresu instalacji elektrycznych, zgodnie z wymaganiami Towarzystw Klasyfikacyjnych ( electrical instrumentation and telecomunnication design)
• Przygotowywanie schematów elektrycznych, rysunków lokalizacyjnych, dokumentacji montażowej

Wykształcenie i wymagania:
Elektrotechnika, EiT, Mechatronika, Automatyka i Robotyka
Znajomość j. Angielskiego w stopniu zaawansowanym
Znajomość AutoCAD